Na podzim bude seriál Arrow součástí velkého čtyřdílného crossoveru s ostatními DC seriály. Tyto epizody, které se momentálně natáčejí ve Vancouveru, spojí dohromady Flashe, Arrowa, Supergirl a Legends of Tomorrow. Hlavní režisér Marc Guggenheim zároveň naznačil možné opětovné spojení rodiny Queenů a hlavní hvězda Stephen Amell na sociálních sítích prozradil, na co se mohou fanoušci těšit v jubilejní 100. epizodě.

Na svém profilu zveřejnil Amell fotografii, na které sedí na lavičce s Deathstrokem. Ten je celý v obleku, v masce a s mečem na klíně. K fotce Amell nic nepřipsal, ale již dříve mluvil o „záhadné“ hostující hvězdě.

Je tedy jasné, že se do seriálu vrátí Deathstroke – ikdyž není jasné, jak a proč. Slade Wilson byl jedním z hlavních záporáků seriálu, objevil se i na začátku 3. série, kdy se Oliver a Thea vrátili na Lian Yu. Právě zde by měl být Slade uvězněn společností A.R.G.U.S. Možná je však pod maskou Deathstroka někdo úplně jiný – v jednom dílu Legends of Tomorrow legendy navštívily budoucnost Star City, ve které byl v převleku Deathstroka Grant Wilson, Sladeův syn.

Ať už se v epizodě objeví Slade nebo Grant, jistě to fanoušky potěší. Spousta z nich také doufá, že by tento návrat mohl přivést zpět do seriálu temnější atmosféru. Zároveň by bylo jistě zajímavé, kdyby se seriál odklonil od magie, která se objevovala ve 4. sérii a vrátil se ke svým kořenům na Lian Yu. Deathstrokův návrat by také mohl být spojen s A.R.G.U.S.em, což by mohlo vrátit hodnotu flashbackům.

Samozřejmě je zde spousta možností, proč se Deathstroke vrátí. Nesmíme zapomínat i na možné změny v čase jak už díky legendám, nebo Flashovi. Dokud tedy nebude zveřejněna fotka Deathstroka bez masky, nemusí se vůbec jednat o Slada Wilsona a budeme si na odhalení muset počkat až do sté epizody.

Myslíte si, že bude pod maskou právě Slade Wilson, nebo někdo jiný? Své názory můžete psát do komentářů :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz