Populární akční seriál s lučištníkem v hlavní roli se dočká pokračování již za pár měsíců a my na základě informací už můžeme tušit, o čem 7. série bude. Čtěte dál.

Postavy

Ty se nám od 6. série prakticky nemění. Obsazen je celý Team Arrow v čele se Stephenem Amellem v roli Olivera Queena, Emily Bett Rickards jako Felicity Smoak/Queen či Davida Ramseyho v roli Johna Diggla. Rovněž se opět dočkáme Reneho Ramineze, kterého ztvární Rick Gonzalez, Juliany Harkavy v roli Dinah Drake a objeví se i Echo Kellum jako Curtis Holt.

Rodinná složka v Arrowovi je stále důležitější, takže se můžeme těšit i na Oliverova syna Williama, kterého opět ztvární Jack Moore nebo Marii Anderson v roli Digggleho ženy Lyly.

Zdroj: https://tvline.com

Velkým překvapením celé série je znovuobsazení Coltona Haynese v roli Roye Harpera, který zůstává po celou sézonu. Naopak, Willa Holland jakožto Thea Queen v sérii účinkovat nebude a stejně tak se už nedočkáme ani Paula Blackthorna jakožto Quentina Lance, který byl ve finále 6. série zabit.

Příběh

Velkými postavami 7. série budou tzv. Longbow Hunters, o kterých jsme psali už v minulém článku. Jedná se o pořádné zabijácké trio, které si zavolá Ricardo Diaz na pomoc v boji proti Arrowovi. bližší informace se dozvíte v tomto článku.

Oliver nám zůstává ve vězení a bude se muset vypořádat se svými předešlými nepřáteli, které zkonfrontoval jako Green Arrow. Mezi nimi se řadí např. Ben Turner v podobě Michaela Jai WhiteaDerek Sampson v podobě Codyho Runnelse nebo Dannyho Brick Brickwella, jehož ztvární Vinnie James.

Zdroj: http://www.digitalspy.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz