Studio CW asi ani v nejmenším nepočítalo, že prohlášení o Crisis on Infinitive Earths jako o epickém a velkolepém finále všech Arrowerse seriálů bude… skutečně finále. Ale hrozba koronaviru útočí i v roce 2021 a nový crossover se prostě nestíhá.

Pokud si matně pamatujete oznámení z minulého jara, že se chystá speciální díl s Batwoman a Supermanem a vzájemné propojení právě seriálů Batwoman s novým seriálem Superman & Lois, tak se můžete přestat těšit.

CW studio, které má všechny tyto superhrdinské seriály pod palcem, přišlo s oznámením, že z důvodu karanténních opatření nemohou uskutečnit propojení těchto dvou projektů.

FOTO: The CW / DC Universe

Zároveň dodali, že samotné uskutečnění crossoveru všech těchto seriálových počinů (tedy kromě dvou zmiňovaných i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl) je vysoce nepravděpodobné. Kromě koronavirové krize je zde rovněž podstatné ukončení seriálu Supergirl, které vyvolává pochyby, zda by se crossover vůbec stihl natočit před její poslední klapkou.

K postupně padající kvalitě těchto seriálů, odchodu Ruby Rose z pozice Batwoman, ukončení toho nejlepšího (co si budeme, že) seriálu Arrow a nejnovější zrušení připravovaného spin-offu Green Arrow and the Canaries je tato nejistota a zrušení nadcházejícího crossoveru pouze dalším dílkem ke zkáze celého Arrowerse. Otázkou je, zda si studio uvědomí rozšiřující propast či se nenechá strhnout objektivní kritikou a dál si bude šlapat svoji nepříliš úspěšnou cestičku.

2. série seriálu Batwoman má stanovenou premiéru na 19. ledna, na seriál Superman & Lois si počkáme do 21. února, následuje sedmá série seriálu The Flash s datem 28. února. Šestá série seriálu Supergirl a Legends of Tomorrow zatím nemá stanovenou premiéru.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz