Po březnovém neúspěšném dokončení všech sérií superhrdinského světa Arrowerse – tedy seriálů The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow a Batwoman – kdy se jednotlivé příběhové linky musely posunout až na další sérii, jsme všichni čekali na podzim, až se televizní klapky a kamery opět zapnou. Ale ono se bohužel nic neděje.

Prvním nadějným majákem byla nejnovější Batwoman, která si se sebou však stále veze šrámy ohledně odchodu hlavní herecké představitelky, Ruby Rose. Její náhrada, Javicia Leslie, si už i stihla nasadit ikonickou červenou paruku a předvést se s ní v nepříliš oslňující fotografii, to bylo ale tak asi vše. Nedlouho poté se natáčení muselo kvůli testování na nemoc COVID-19 zastavit. A stále se čeká, zda je štáb nakažen či ne.

Tato stopka a napjaté čekání teď ale znamená i pro zbytek CW seriálů. Tudíž i Supergirl, The Flash či Legendy pěkně čekají v řadě na testování a o zážitcích v nové sérii (pro Supergirl už poslední) si zatím můžou nechat jenom zdát.

Každopádně, tato nepříjemná situace se rovněž týká i populárního seriálu Riverdale či Charmed. Vypadá to, že se nám březnová situace opět hezky opakuje, sami to můžeme vidět i u nás v Česku. Tak snad se někdy těchto superlidí konečně zase dočkáme.

Seriály The Flash, Supergirl, Batwoman a Legends of Tomorrow mají stále stanovenou premiéru na začátek roku 2021. Uvidíme, jak daleko se budou nakonec muset posunout.

Související:

Batwoman: Ruby Rose reaguje na obsazení nové Batwoman v podobě Javicie Leslie

Supergirl: První plakát k šesté sérii zobrazuje překvapivou postavu v čele

The Flash: O postavu Elongated Mana nepříjdeme, po vyhazovu původního představitele kvůli rasismu bude přeobsazena

Legends of Tomorrow: V šesté sérii se možná objeví známá postava ze seriálu The Flash

Legends of Tomorrow: V šesté sérii se dočkáme nového oficiálního člena týmu

Legends of Tomorrow: První herecké změny v následující šesté sérii plánované pro rok 2021

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz