Kvalitou posledních řad nijak neuchvátí, i přesto se na ně už tak trochu ze zvyku nedokážeme přestat dívat – to jsou Arrowverse seriály. Od roku 2012 vzniklo hned několik projektů, například s postavou Supergirl, Flashe či Batwoman – nově však do této fiktivní rodinky zavítá i mladá Yara Flor působící pod přezdívkou Wonder Girl.

Příběh vůbec první latinoamerické superhrdinky na televizních obrazovkách si vezme pod křídla scenáristka Dailyn Rodriguez, jenž svou kvalitu předvedla u akčního seriálu Queen of the South. Mimo to však sepsala scénář k průměrnému thrilleru Zpověď zabijáka. Produkci převezme Berlanti Productions, společnost mající zkušenosti již s přechozími komiksovými tituly jako Legends of Tomorrow, Flash, Arrow či Supergirl.

Seriál obsáhne život mladé Yary Flor, která zamíří do komiksových sešitů na jaře příštího roku v rámci nového eventu od DC Comics s názvem Future State: Wonder Woman. Hrdinka byla narozená jakožto potomek brazilského říčního boha a Amazonky, přičemž svůj pravý potenciál nenechá dusit v sobě a vstříc nebezpečí začne svůj boj o osud celé galaxie jako Wonder Girl. Předlohu sepsala ilustrátorka a scenáristka Joëlle Jones.

Hlavní představitelka, stejně jako vedlejší obsazení prozatím není známa. Natáčení by však mělo začít už na začátku roku 2021, neboť chce stanice The CW premiéru vynést do světa již příští podzim. Pokud projekt zaznamená úspěch, můžeme očekávat i několik sérií.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz