Legends of Tomorrow se sice k letošnímu crossoveru nepřipojí, ale mezi nováčky přivítáme alespoň legendární Batwoman a ještě jednu známou komiksovou postavu, kterou vám představím v příštím článku. Každopádně pokud ještě nevíte, kdy crossover odstartuje, najdete o něm přehled níže. 

 Celá událost Arrowverse crossoveru 2018 začne v neděli 9. prosince a bude pokračovat až do úterý 11. prosince. Konkrétně akci zahájí Flash, pokračuje Arrow a uzavírá Supergirl.

 Nebo přehledněji:

*Neděle 9. prosince v 20:00: Flash (Jak bylo dříve oznámeno, Flash překoná v crossoveru svoji stou epizodu „S05E08“)
*Pondělí 10. prosince v 20:00: Arrow
*Úterý 11. prosince v 20:00: Supergirl

Související články:

http://www.tvguru.cz/jak-bude-vypadat-podzimni-crossover-arrowverse-v-tomto-roce/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-arrow-trailer-k-sedme-sezone-vezeni-tajemny-lukostrelec-a-dalsi/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-the-flash-trailer-k-pate-sezone-co-je-temne-budouci-tajemstvi-nory/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-arrowverse-crossover-trailer-novy-hrdina-povstane-batwoman/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-arrow-planuji-olicity-sve-vlastni-dite/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-arrow-obsazeni-longbow-hunters/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-keiynan-lonsdale-nebude-v-legendach-tak-casto-jak-jste-si-mysleli/ , http://www.tvguru.cz/hledani-batwoman-je-u-konce/

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz