Fiktivní televizní komiksový svět Arrowverse zažíval poslední týdny velkou zkázu, když se skupinka oblíbených hrdinů z DC musela probojovat skrze Krizi na nekonečno zemích. V předposlední epizodě tohoto crossoveru jsme se dočkali speciální scény, kdy do záběru naběhl.. ano, Ezra Miller, který ve filmovém světě ztvárňuje Barryho Allena (Flashe). Co za tímto překvapením stojí?

Granta Gustina jako Flashe vídáme na televizních obrazovkách od roku 2014, kdy jeho postava dostala samostatný seriál. V průběhu 5 sérií jsme si k němu dokázali vybudovat vztah a pro mnohé diváky je právě Grant tím nejlepším možným ztělesněním komiksového superrychlíka. Ovšem potom existuje i filmový Flash, kterého ztvárňuje Ezra Miller a který bohužel zase tolik prostoru nedostal, i proto jej fanoušci za jeho výkon ve snímku Justice League (2017) spíše odsuzují.

Jsou mezi námi ale i tací, kterým se výkon Millera líbil hodně, a právě pro tyhle diváky si vedoucí šéf Warner Bros. Television, Peter Roth, připravil malé překvapení. Kontaktoval totiž scénáristu jednotlivých Arrowverse pořadů Marca Guggenheima s dotazem, jestli by bylo možné do posledních pár minut předposlední epizody crossoveru obsadit právě Ezru Millera, který by si na pár sekund zablbnul s Grantem Gustinem. Tomu se nápad zalíbil, netrvalo dlouho a mohlo se začít natáčet.

Z pohledu herců se jedná pouze o zábavné natáčení, ale z pohledu diváka je to něco úžasného, nového. U DC totiž došlo zcela poprvé ke spojení filmového a seriálového světa. Mnoho fanoušků si dlouhé roky přálo, aby studio Warner Bros. projevilo zájem o své postavy a dokázalo nám, že se snaží vymyslet způsoby, jak si ten svůj mohutný svět ještě více rozšířit, no a minulý týden jsme byli konečně svědky této překvapivé realizace.

Co říkáte, diváci, na letošní crossover ,,Crisis on Infinite Earths“? Jste rádi, že se Barry Allen střetl s Barrym Allenem? 

-reklama-