Mladý herec Asher Angel, kterého známe díky celovečernímu snímku Shazam! od studia Warner Bros., oslavil 6. září své 18. narozeniny. Za sebou má řadu menších televizních projektů a kromě vystupování před kamerou vydává i vlastní písně. Pojďte se s námi podívat na život vycházející herecké hvězdy, a to nejenom v Hollywoodu.

Asher Dov Angel se narodil 6. 9. roku 2002 ve státě Arizona rodičům Jody a Coco. Je nejstarším ze tří sourozenců – společně žije s bratrem Avi a sestrou London. Všichni členové rodiny vyznávají židovské náboženství.

Malý Asher před kamerou poprvé zazářil v úspěšném celovečerním dramatu Jolene (2008), kdy mu bylo pouhých 5 let. Poté jeho cesta vedla směrem k divadlu ,,Desert Stages Theatre“, ve kterém zrovna pořádali casting do muzikálu Oliver!. Se svolením rodičů mu bylo dovoleno na výběrovém řízení zkusit štěstí a ukázat talent, přičemž jej produkce do hry nakonec vybrala. V průběhu let měl Asher za sebou další divadelní hry jako Malá mořská víla (,,The Little Mermaid“), Seussical Marry Poppins.

Jeho matka mu poté slíbila, že pokud zvládne odehrát 30 lokálních představení, bude moci vycestovat do Los Angeles. Slovo dalo slovo a co nevidět měl Asher podepsanou smlouvu u stanice Disney Channel v seriálu Andi Mack, kde ztvárnil raubíře Jonaha Becka. Jeho rodina se poté přestěhovala do Utahu, aby byli k natáčení co nejblíže. Rovněž účinkoval jako epizodní postava v pořadech Nicky, Ricky, Dicky & Dawn a Myšlenky zločince: Za hranicemi.

Velký zlom jeho kariéry přišel v dubnu roku 2019, kdy ztvárnil postavu Billyho Batsona v celovečerním komiksovém snímku Shazam! na motivy stejnojmenného hrdiny (dříve Captain Marvel). Tato smlouva ho vynesla do širšího povědomí veřejnosti a rovněž otevřela vrátka do budoucna. Díky filmu byl nominován v rámci ocenění za nejlepší mladý herecký výkon, avšak cenu nezískal. 6. června roku 2019 vydal svůj debutový singl ,,One Thought Away“ s raperem Wiz Khalifou a poté ještě i pár dalších písní.

View this post on Instagram

Issa vibe yeah 🖤

A post shared by Asher Angel (@asherangel) on

V současné době se věnuje převážně sociálním sítím včetně populárního Tik Toku, kde jej sleduje více než 4,8 milionů lidí. Podobně je na tom Instagram s 5 miliony sledujícími. Již nějakou dobu posiluje, aktivně sportuje a za dva roky jej zahlédneme v pokračování Shazam!a s podtitulem Fury of the Gods opět po boku Zachari Leviho.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz