Ve středu 3. listopadu přidává Netflix do své nabídky pět her, které si mohou stávající předplatitelé zahrát buď na mobilních telefonech nebo na tabletech s operačním systémem Android. Mezi tyto hry patří například hry Stranger Things: 1984 nebo Stranger Things 3: The Game. Globálním uvedením her startuje další etapa této zábavní služby. Na novém obsahu bude prý Netflix i nadále pracovat, zlepšovat ho a rozvíjet jej.

Na profilu každého předplatitele Netflixu se na mobilních telefonech nebo tabletech, které běží na Androidu, během středy 3. listopadu objeví nová záložka s nabídkou her. Globálně se jich uvádí celkem pět, lokalizované do češtiny budou zatím dvě z nich. Pokud si však uživatel svůj profil nastaví v angličtině, hrát je bude moct všechny, jen bez titulků.

Netflix globálně uvádí následující hry:

  • Stranger Things: 1984 (dostupné také v češtině)
  • Stranger Things: The Game (dostupné také v češtině)
  • Card Blast
  • Shooting Hoops
  • Teeter Up

V tuhle chvíli jsou hry dostupné jen na zařízeních s operačním systémem Android, brzy se však Netflix chystá nabídku rozšířit i o iOS. Všechny hry jsou přístupné dětem od 12 let, nebudou tedy součástí dětských profilů.

FOTO: Distribuce Netflix
FOTO: Distribuce Netflix

Mike Verdu, viceprezident pro vývoj her v Netflixu, k tématu připravil blogpost, kde shrnuje veškeré potřebné informace…

Baví nás hry všeho druhu – fyzické (Zem je láva), logické (The Circle) nebo třeba Hra na oliheň. A taky rádi bavíme naše členy. Proto jsme se nemohli dočkat, až světu představíme Hry Netflix. Ode dneška si naši členové ze všech koutů světa můžou zahrát pět mobilních her: Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: Hra, Shooting Hoops, Card Blast a Teeter Up. Ať už hledáte hru, kterou si zkrátíte dlouhou chvíli, nebo se chcete nechat ještě víc vtáhnout do svého oblíbeného příběhu, v našem herním katalogu bude určitě z čeho vybírat. Hry budeme přidávat postupně, ale chceme, abyste u toho s námi byli od začátku.

Některé mobilní hry budou vyžadovat připojení k internetu, ale jiné půjde hrát offline, abyste na dlouhých cestách a všude tam, kde je slabá wifina, neseděli jenom tak s rukama v klíně. Stejně jako u našich seriálů, filmů a speciálů platí, že chceme vytvářet hry, které si pořádně užijí všichni začátečníci i experti, co paří už odmalička.

A je to prý teprve začátek. Těšit se můžete na rozšíření herního světa v nejbližších měsících.

A co vy, zapojíte se do her?

Zdroj informací: Netflix

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA