Pokud vás v poslední době baví badass hrdinky v těsných kostýmech, které drtí své mužské protějšky více než Jackie Chan v minulém století a unikl vám tento snímek z roku 2017, honem to napravte. Chystá se totiž pokračování, které si nikdo nemůže nechat ujít.

Režisér David Leitch se po úspěchu jeho prvního Johna Wicka rozhodl vytvořit podobnou postavičku, kterou by si však tentokrát zahrála žena a celý děj by se odehrával v minulosti. Přidal k tomu epické retro nastínění, několikaminutovou akční scénu bez střihu, největší německé hudební pecky a Charlize Theron, která své akční dovednosti už předvedla v Šíleném Maxovi, a naservíroval nám jeden z nejlepších akčních filmů minulé dekády.

Embed from Getty Images

Na dvojku se proto skutečně čekalo. A teď to vypadá, že se jí dočkáme. Poté, co práva k filmu odkoupila streamovací služba Netflix, se rozhodli u režiséra vyškemrat si práva i na potencionální dvojku. Kromě režiséra je však v roli opět samotná Theron, která na tyto zvěsti sama reagovala:

„Scott Stuber (ředitel Netflixu) se o tento projekt velmi zajímal. Velmi intenzivně jsme s ním diskutovali a začíná se psát scénář. Moje postava toho o sobě ještě moc neřekla, proto si myslím, že má pokračování velký potenciál. Bude to náročné, ale všichni jsme z toho velmi nadšení.“

Uvidíme, co dalšího se z možného pokračování vyklube. Zatím je však nejjistější informace, že se ho do kin ani nedočkáme. Na postavu Jamese McAvoye, který si střihl roli záporáka v jedničce, už se taky asi nemusíme těšit. Více se snad dozvíme v nadcházejících týdnech či měsících.

Snímek Atomic Blonde je dostupný na streamovací síti Netflix, kdo ho ještě nezhlédl, má možnost a může se nalákat tímto trailerem:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz