Konglomerát Disney připravuje streamovací službu Disney+. Už v minulých měsících bylo vyzrazeno, že je v plánu několik nových seriálů se známými hrdiny z dílny Marvel, která pod společnost patří. Nejnovějším přírůstkem, jenž také dostane seriál, se stal lukostřelec Hawkeye, člen legendárních Avengers. Hlavní roli se ujme, stejně jako ve filmech, herec Jeremy Renner.

Podle magazínu Variety bude seriál vyprávět dobrodružný příběh Clinta Bartona, neboli Hawkeye, a následujícího Hawkeye Kate Bishop. Údajně uvidíme jak Clint Kate trénuje a poté ji předá žezlo. To se stalo i v komiksech, kde Kate byla i členkou skupiny, jež si říkala mladí Avengers. Superhrdina se zařadí k Falconovi, Buckymu Barnesovi, Lokimu, Visionovi a Scarlet Witch, kteří se nám na nové platformě od Disney také představí.

Embed from Getty Images

Renner se v superhrdinských filmech pohybuje už od roku 2011, když se mihl ve filmu Thor. Na své konto si poté připsal Avengers, Avengers: Age of Ultron a Captain America: Občanská válka. Důležitou roli bude hrát i ve velmi očekávaném filmu Avengers: Endgame, jež bude uveden do kin již 24. dubna. Americký herec je také znám díky snímkům Příchozí, Bourneův odkaz, nebo S.W.A.T – Jednotka rychlého nasazení. Drama Wind River z roku 2017 dokonce osobně uvedl na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz