Netrpělivost je prazvláštní vlastnost všech fanoušků čehokoli. Dnes zde budeme hovořit o tom, kterak nás Marvel Studios napínají jak struny a dokáží nás všechny udržet v tom, abychom každý den mrkli na internet, jestli se něco nového neděje kolem jejich nejočekávanějších novinek. Jak jistě všichni víte, tak příští rok nás opět čekají tři filmy od tohoto studia. Avengers 4 jsou nejočekávanějším z nich.

Za celou dobu, co na našem webu čtete veškeré dostupné novinky o čtvrtých Avengers, jste se mhli dozvědět mnoho informací. Žádná však nebyla nikterak konkrétní a o všem se prozatím spekuluje. Marvel Studios drží všechny indície pěkně pod pokličkou a pouští tu a tam nějaký materiál, abychom my fanoušci zase měli o čem diskutovat. Nyní na svém oficiálním webu začali spouštět odpočty, které ukazují čas do premiéry jednotlivých snímků.

Nejprve na svých webovkách marvel.com spustili odpočet ke druhé sólovce Spider-Mana, která nese podtitul Far From Home neboli Daleko od domova. Aktuální číslo ukazuje nějakých 238 dnů 17 hodin a nějaké minuty i sekundy. Pokud si vše dobře spočítáte, dává to samozřejmě dohromady datum 5. července 2019, kdy má tento snímek premiéru v kinech po celém světě, nás nevyjímaje.

zdroj: Wallpaper Stream

Jako druhý v pořadí přišel se svým odpočtem i čtvrtý týmový počin Avengers. U něj svítí stále pouze logo Avengers a v popisku u filmu stále stojí ono nepříliš překvapivé slovíčko „Untitled“. Spider-Man dostal svůj oficiální reklamní nápis i s podtitulem, ovšem u Avengers stále nic. Ani font nápisu nebo barvu jsme se doposud nedověděli. O podtitulu si nejspíš stále můžeme nechat jen zdát.

Možná, že mi namítnete, že si můžeme jako podtitul vybrat ten nejskloňovanější ze všech, ale já druhým dechem dodávám, že dokud neuvidím oficiální logo včetně podtitulu Annihilation, neuvěřím. Na webu svítí 175 dnů a zhruba sedm hodin, což opět ukazuje na datum premiéry, která je stanovena na 3. května 2019. Nicméně otazníky zde budou asi až do doby, než se objeví první trailer na film.

Kevin Feige, nejvyšší hlavoun v Marvel Studios, potvrdil, že se na trailer můžeme těšit ještě v průběhu tohoto roku a pokud by studio kopírovalo stejný plán jako s Infinity War (což jistě nebude), mohli bychom jej vidět už na konci listopadu. Každopádně do konce roku již mnoho nezbývá a my se můžeme začat pomalu těšit, s čím na nás ve video tvůrci přijdou. Jak se na tváříte vy? Těšíte se? Napište nám své dojmy do komentářů pod článek nebo na naše facebookové stránky.

 

-reklama-