Marvel drží veškeré bližší informace ohledně Avengers 4 pod pokličkou, a proto se to na internetu jen hemží teoriemi a fámami. Teď ale unikla fotka z dotáček Avengers 4, na které má na sobě představitelka Pepper Potts zbroj, kterou pro ni údajně vytvořil Tony Stark.

Nedávno unikla fotka ze zákulisí, která potvrzuje teorii, že Pepper Potts, snoubenka Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), bude ve čtvrtém díle Avengers oblékat brnění, které bylo vyvinuto přímo pro ni. Oblek byl tajně vytvořen Tonym, aby Pepper ochránil. V komiksech se toto doopravdy stalo, kdy Pepper začala nosit oblek pod názvem Rescue, což v překladu do češtiny znamená „záchrana“. Samotná představitelka Pepper, Gwyneth Paltrow, se k uniklé fotografii zatím nevyjádřila. Někteří se domnívají, že fotka je zfalšovaná, kvůli svému nejistému původu.

wegotthiscovered.com

Fanouškům vrtá hlavou, proč Pepper zbroj vůbec oblékne. Kde a jak ho najde? Kvůli čemu ho bude potřebovat? Pokusí se Tonyho ve vesmíru zachránit? Nad všemi těmito otázkami můžeme zatím jen spekulovat. Před pár měsíci, Kevin Feige, prezident Marvel Studios, prozradil, že budoucnost Marvelu bude patřit ženám. Když vezmeme v potaz, že Marvel příští rok vydá sólovku Captain Marvel, a v příštích pár letech se dočkáme i sólo filmu Black Widow, dalo by se uvažovat nad tím, zda se Pepper alespoň na jeden film nepromění na superhrdinku.

V listopadu bychom se mohli dočkat prvního traileru, ale na to, jestli se tato teorie potvrdí a Pepper opravdu použije oblek Rescue, si budeme muset počkat do 25. dubna 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz