O čtvrté týmovce Avengers se v poslední době hodně spekuluje. To hlavně kvůli podrobnostem o filmu, které Marvel a herci postupně prozrazují. Název filmu ani bližší informace zatím neznáme. Teď ale představitel Buckyho Barnese prozradil možná zásadní novinku ohledně očekávaného filmu.

James „Bucky“ Barnes, také známý jako Zimní voják (Winter Soldier), kterého ztvárňuje Sebastian Stan, nejdříve patřil k záporákům, ale v průběhu posledních sedmi let se z něj stal oblíbený superhrdina. Poprvé jsme ho mohli vidět ve filmu „Captain America: První Avenger“ a od té doby se objevil i v dalších marvelovkách. Naposledy se ukázal ve filmu  Avengers: Infinity War, ve kterém se stal obětí Thanosova lusknutí.

comicbookmovie.com

Rumunsko-americký herec v rozhovoru s magazínem Collider prozradil, že si ani není jist, zda se v Avengers 4 objeví. „Když jsem byl na natáčení, nikdo mi neřekl, jestli se scény objeví ve trojce, nebo ve čtyřce,“ řekl Stan. „Pravdou je, že ani nevím, zda tam budu [v Avengers 4]. Ty scény, které jsem natočil, byly v první části.“ Sebastian Stan také prozradil, že nějaká část z natočeného materiálu se nedostane ani do jednoho z filmů, protože vymazání bylo snazší pro průběh děje.

I přesto, že jsou veškeré informace drženy pod pokličkou, už teď to vypadá, že Bucky Barnes a Sam Wilson, neboli Falcon, skutečně dostanou svůj vlastní seriál na nové streamovací službě Disney+, která bude spuštěna ve druhé polovině roku 2019. Nebylo by to ale poprvé, co Stan prozradil potenciální spoilery. V minulosti vyzradil, že Samuel L. Jackson, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer se objeví v jednom z nejočekávanějších filmů příštího roku.

usatoday.com

Vše, co Sebastian řekl, nemusí být zcela pravda, protože režiséři filmu, Joe a Anthony Russo, odvádějí opravdu dobrou práci v tom, aby ani samotní herci neměli úplně jasno, jak se děj ve filmu vyvine. Fanoušci tak mohou očekávat, že se Bucky a ostatní hrdinové, kteří se v Infinity War rozpadli na prach, vrátí. To ostatně všichni předpokládají, protože údajně na dobro zemřel pouze jeden superhrdina. Čtvrtý díl by také měl obsahovat scénu, ve které bude 76 superhrdinů z MCU.

Na to, zda se Stanovo tvrzení potvrdí, si budeme muset počkat do 25. dubna 2019.

-reklama-