Ten z vás, kdo sleduje události kolem filmu Avengers: Infinity War by měl zbystřit. Dneska si totiž posvítíme na jednoho ze zakládajících členů týmu Avengers a hrdinu, který si ve filmech prožil nejednu nepříjemnou situaci. A přesto se na něj zapomnělo. Nebo nezapomnělo?

BYLO – NEBYLO !!

O tom, že je Infinity War nejočekávanějším filmem letošního roku, tady píšeme už poněkolikáté. Přesto ještě zdaleka nekončíme, protože témat okolo filmu je neskutečně mnoho. Tím nejaktuálnějším je Hawkeye a jeho působení ve filmu. Původní člen Avengers, Lokiho loutka, otec od rodiny nebo špičkový střelec. Tohle všechno je Hawkeye. Ale uvidíme ho v Infinity War?

Pokud si projdeme veškeré dostupné video materiály, které byly k filmu uvolněny, Hawkeye opravdu nikde nefiguruje. Nebyl v prvním ofiko traileru, neukázal se ani ve včerejším finálním traileru. To už o něčem svědčí. Oficiální plakát také neobsahuje ani jeho fotografii či zobrazení, dokonce jméno jeho představitele Jeremyho Rennera na plakátu také nefiguruje.

Jde o promyšlený tah tvůrců, kteří záměrně vynechávají postavu, která je jednou ze základních kamenů Avengers v tak vypjatý moment, jako bude souboj s Thanosem? Vypadá to, jako kdyby Zinedine Zidane ve finále Copa del Rey nepostavil proti Barceloně Sergia Ramose nebo Luku Modriče. Přesto o Hawkeyovi zatím nikde nepadlo ani slovo a vypadá to tak, že se postava ve filmu prostě a jednoduše neobjeví.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz