Na začátek se vám musím s něčím svěřit. Někdy je opravdu šílené být redaktorem zájmového webu. Přesto, že byste nejraději nevěděli o tom, co máte rádi, ani jednu jedinou maličkost, musíte dění okolo daného tématu sledovat. O to více se pak soustředíte na jednotlivé nuance všech oznámení, které jsou s oním tématem spojeny. Dnes si opět beru na paškál Avengers: Infinity War a nejnovější verzi teorie, která se zabývá tím, kde se nachází poslední z kamenů nekonečna.

Všichni fanoušci Marvel Cinematic Universe už o kamenech ví první i poslední, přesto chybí jasné informace o tom, kde je ten poslední. Na našem webu proběhlo také několik článků, které se věnují samotným kamenům, ale souřadnice toho posledním, jímž je „Soul stone – neboli kámen duší“, je neustálou neznámou. Zda jeho pozici vysvětlí Infinity War, to nejspíš naplno zjistíme až po její premiéře.

WAKANDA FOREVER!

Jak už všichni víte, nedávný Black Panther, na kterého všichni spoléhali, že nám odkryje poslední tajemství zbylého kamene, nám (pro někoho) žádné veledůležité informace nepřinesl. Toto tvrzení však pro někoho zřejmě neplatilo, a tak se na světlo světa dostala teorie o wakandském kameni duší. Mimochodem docela pravděpodobně znějící argumenty mi z ní dělají doposud nejzajímavější teorii ohledně posledního z kamenů.

Začněme pěkně popořádku. Jistě si vzpomenete na moment, kdy se v Black Pantherovi vysvětloval původ vibrania, které se objevilo po pádu meteoritu.  Podle aktuální teorie, o které zde píši, byl uvnitř meteoritu i kámen duší. Ten propůjčil vibraniu schopnost absorbovat kinetickou energii, stejně jako samotný kámen absorbuje duše. Navíc ovlivňuje i onu rostlinu, která dělá z Black Panthera Black Panthera.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz