Sirény kvílí, zvony bijí na poplach, svět se zbláznil. A pokud se ještě nezbláznil, tak ho to v následujících hodinách čeká. Avengers: Infinity War, nejočekávanější film posledních mnoha let je tady, a ti šťastnější z vás již dnes budou přesně vědět, jestli se čekání vyplatilo, či nikoli. Bohudík, že budu mezi těmito vyvolenými.

Nicméně je tu situace, kdy tvůrci teasují všechno, co se dá teasovat. Přesto neunikne nic podstatného, i když si myslíme, že uniklo. Před pár hodinami vyšlo nové video, kde několik hrdinů hovoří o tom, jak důležitou roli bude ve filmu hrát například Wakanda. Podíváme se na Chrise Evanse (Captain), Chadwicka Bosemana (Black Panther) nebo Letitii Wrightovou (Shuri). Vše okořeněno několika novými záběry z filmu samotného.

„Chtěl bych mluvit o minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Minulostí je pro mne 30 let závislosti, znechucení a zoufalství…“

(Robert Downey Jr.)

V celkovém kontextu však video nevyzrazuje vůbec nic důležitého. Tudíž je vhodné i pro ty, kteří se zásadním odhalením vyhýbají, jako pověstný čert kříži. V minulých dnech navíc proběhla světová premiéra s červeným kobercem. V následujících dnech si jistě přečtete i o proslovu Roberta Downeyho Jr., který světové premiéře předcházel.

Avengers: Infinity War již dnes osloví mnoho lidí a jistě jste už i zaregistrovali, že se na netu válí obrovská spousta prvních reakcí, což je očekávatelné. Je jasné, že valná většina bude vyzdvihovat různé aspekty filmu, jenže budu znova apelovat na to, abyste si předně udělali obrázek sami.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz