Příchod Big Game spotu na Avengers: Infinity War rozproudil mnoho debat. Nepočítaně fanoušků podrobilo aktuální reklamu na film důkladnému zkoumání a několik z nich našlo indicie o tom, že by se ve filmu měla objevit i Brie Larson v obleku Captain Marvel. Což by bylo velmi nečekané, neboť její výskyt byl potvrzen až pro čtvrté pokračování superhrdinské týmovky.

A nebo to bylo všechno jinak a tvůrci společně s režisérským duem bratří Russových měli všechno dopředu jasně promyšleno. Kdoví. Nicméně pro tuto teorii hovoří vcelku dobrý objev přímo ve spotu. Pokud se podíváte na přiložený obrázek, zjistíte, že Steve Rogers, Black Widow a očividně zraněný Vision přicházejí nejspíše do sídla Avengers. A to je moment, kdy ve zpomaleném záznamu je možné vidět část kostýmu další osoby, která stojí přímo za Stevem.

Kdo to je? Fanoušci se přiklánějí právě k verzi, že jde o Carol Danversovou, neboli Captain Marvel. Všímají si hlavně kostýmu, který má až jasně dané rysy a po důkladné analýze se prý shoduje s kostýmem Captain Marvel. Nicméně druhá strana barikády tvrdí, že klidně může jít o někoho jiného. Osobně namítám, že jde o Captain Marvel, protože pro hovoří i jasně BLOND vlasy.

Co si o traileru a tomto zjištění myslíte vy? Bude Captain Marvel přítomna už v Avengers: Infinity War nebo si na její příchod počkáme tak, jak bylo slíbeno. Po vydání tohoto spotu je jasné, že dohadů bude opravdu mnoho. Vaše komentáře zanechte pod článkem nebo na našich facebookových stránkách.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz