Konec je blízko. Přesně tak, jak slibuje Thanos snad v každém novém klipu k Avengers: Infinity War. Ale co když nás naopak zajímá úplný začátek? Co pak? Inu, i na tuto otázku znám odpověď. A vy budete moci odhalit minulost také, a to za pomoci první oficiální MCU novely.

Jak už režisérské duo bratří Russových několikrát prozradilo, Avengers: Infinity War bude hlavně o Thanosovi. Ale protože do filmu samozřejmě nemohl být umístěn celý Thanosův origin (ten by vydal minimálně na samostatný film), budou mít fanoušci možnost si minulost šíleného titána doplnit alespoň za pomoci knihy.

Ono dílo má název Thanos: Titan Consumed a napsal jej Barry Lyga. Jde o relativně mladého spisovatele, který pochází ze Spojených států, který má na svědomí spíše kratší příběhy. Zde se spojil přímo s Marvel Studios a vznikla tím oficiální prvotina, která spadá do kánonu Marvel CInematic Universe.

zdroj: marvel.com

Příběh Thanos: Titan Consumed nás zavede do na samotný začátek pouti Thanose a měl by nám osvětlit veškeré otázky ohledně jeho přerodu v šíleného titána, který chce vyhladit polovinu známého vesmíru jen proto, aby se mohl dvořit Smrti. Navíc má kniha fungovat paralelně s filmovým vesmírem včetně Infinity War a dovyprávět příběh Thanose.

Trošku horší je snad jen datum vydání oné knihy. Vydána má být v nespecifikovaný den v listopadu, což je buď velmi dobře nastavené datum (půl roku před Avengers 4), nebo předvánoční pokus o úspěch. Zda vyjde i v České republice prozatím není známo, ale doufejme, že se tak stane, abychom si Thanosův origin mohli vychutnat stejně, jako v USA.

Vaše komentáře můžete zanechat zde pod článkem nebo navštívit jednu z našich facebookových stránek.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz