Nový týden začíná a my všichni tu máme i další novinky ohledně nejočekávanějšího filmu nejen letošního roku. Reč opět bude o Avengers: Infinity War a dnes se znova podíváme na již několikrát propíranou záležitost s tím, jak Thor potká Strážce Galaxie. Jenže dnes už to bude i s videem. Těšíte se? No máte na co !!

Na začátek je potřeba si říct, že pokud si chcete dát klid od všech informací o Infinity War, neměli byste už číst další řádky. Bohužel tuto novinku nejde jen tak přejít bez jakéhokoli spoileru. Takže znova a ještě jednou, nechcete-li si kazit zážitek z filmu, POZOR na spoilery níže.

www.marvel.com

CO SE NA NÁS CHYSTÁ?

Marvel Studios stále pokračují v systematickém odhalování dalších střípků z Infinity War. Tentokrát ukázali spot, kde se poprvé potká Thor se Strážci Galaxie. Část tohoto spotu již mohlo několik vyvolených vidět v prvním vydaném traileru na akci D23. Nyní se ale prostřednictvím jednoho twitterového účtu na samotný spot můžeme podívat.

Jde přesně o to, o čem se spekulovalo a teasovalo už hodně dlouho. První setkání Strážců Galaxie a Thora proběhne ve vesmíru, když Thorovo tělo letí bezvládně otevřeným prostorem a narazí do Milana. Pak následuje několik peprných hlášek od jednotlivých zúčastněných a vše je opět zakončeno obligátní větou „A vy jste sakra kdo?“.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz