Ne nebojte se, nebude se to týkat nadcházejících Avengers : Age of Ultron, nýbrž třetího dílu, který bude rozdělen na dvě části a jeho název bude Avengers : Infinity War (Part 1 a Part 2). Ovšem vychází na povrch informace, že tento dvojdíl zřejmě nebude režírovat stávající Joss Whedon. Z jakého důvodu ? Čtěte níže.

Spekulace kolem Whedonova odchodu už tu nějaký ten pátek jsou a svůj díl informací by měl přinést březnový výtisk časopisu Empire, kde bude celých dvacet stran věnováno hvězdám Age of Ultron, rozhovorům s nimi a samozřejmě také s režisérem Jossem Whedonem. Ten se v rozhovoru právě pro Empire měl vyjádit v tom smyslu, že si neumí představit, že by měl dále pokračovat v režisérské práci na dvojdíle třetích Avengers, které mají premiéru 4. května 2018 a 3. května 2019.

aif4

Prý této práci obětoval již pět let života a dvojdíl by mu sebral další čtyři, což by pro něj bylo opravdu těžké. Samozřejmě je v tom hraje roli i jistá míra seberealizace, která při práci pro Marvel Studios jednoduše nemá moc prostoru. Proto jej s největší pravděpodobností u třetích Avengers na režisérském křesle neuvidíme. Ale nikdy neříkejme nikdy, protože stačí vzpomenout na několik prohlášení například Michaela Baye, že na dalších Transformerech už určitě dělat nebude (to prohlásil po druhém díle). Jak známo, nakonec natočil čtyři.

aif1

V kuloárech se začíná mluvit o možném nástupci. Již nyní jsou propírána jména bratrů Russových, kteří stáli za špičkovým Captain America: The Winter Soldier, a nyní připravují jeho třetí část s názvem Civil War. Dalším jménem, které v souvislosti se třetími Avengers padá, je James Gunn, který výborně převedl na plátna kin poslední hitovku Marvelu – Strážce Galaxie. Těžko nyní soudit, jak moc jsou tato jména pravděpodobná. Nicméně pokud Whedon opravdu odstoupí, bude muset tuto situaci Marvel okamžitě řešit. Budiž jim k dobru fakt, že nyní disponuje několika skvělými jmény, která by mohla post režiséra Avengers : Infinity War zastat. Koho byste rádi viděli vy na režisérském postu ? Můžete se zapojit do hlasování níže.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz