Je známo, že se ve většině akčních seriálů setkáváme minimálně s jedním padouchem, zápornou postavou, která po celou dobu až do konce první série nějakému hrdinovi zatápí. Pokud však jde o seriály ze světa ,,Arrowverse“, záporných postav je v průběhu jednotlivých sérií více – a výjimkou nebude ani novinka Batwoman.

S ústředním padouchem pro novou ochránkyni Gothamu Kate Kane, psychicky vykolejenou Alenkou z místního gangu, jsme se setkali hned v pilotním díle. Zjistili jsme, že je zde určitá provázanost v rodinném kruhu a že se možná jedná o ztracenou součást rodiny Kaneových. Sympatie nebyly ztraceny ani po skvěle vymyšlených smrtících nástrahách, kdy jsme zjistili, že si Alenka libuje v pastech a že je to pro ní zábava. Mnoho lidí ji přirovnává k ženské verzi Jokera.

A když už o Jokerovi mluvíme, tak právě ten byl zmíněn taktéž v pilotním díle, a to z úst Lukea, nového společníka Temné rytířky. Zelenovlasý psychopat prý řádil ve městě ještě za aktivního působení Bruce Waynea, který se však před 3 lety vytratil neznámo kam. Dále víme, že v tomto světě existuje i Riddler – Hádankář Edward Nygma, jehož existenci potvrdil Tommy Elliot a dodal, že právě on zná mimo jiné identitu Temného rytíře. Z dalších postav můžeme čekat výskyt také Killer Croca, o kterém se ale neví, zda je na svobodě či zavřen v místní Arkhamské věznici. Možná, že to v průběhu seriálu zjistíme.

Nejen o padouších se mluvilo. Kromě těchto postav máme také ověřeno, že se ve stejném světě s označením Země 1 lze setkat i s Amazonskou princeznou Wonder Woman či Robinem, jež v Gothamu působil po dlouhá léta, ale stejně jako Bruce se někam odklidil a od té doby o sobě nedal vědět. Třeba se v blížícím se crossoveru ,,Crisis on Infinite Earths“ dočkáme příchodu někoho ze jmenovaných postav, což by zcela jistě bylo příjemným zpestřením do budoucna.

Na nové díly seriálu Batwoman se i nadále můžeme těšit každé pondělí ve večerních hodinách.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz