Seriál Batwoman nelení a dohání zpoždění, které nabral během karanténních opatření. Nedávno jsme viděli první fotku nové hrdinky s maskou, dnes už se můžeme pokochat prvním konceptem.

Diskuze ohledně nečekaného odchodu první Batwoman, Ruby Rose, po první sérii snad netřeba znovu opakovat. Všichni jsme se už vyplakali, tak nějak se smířili s náhradou v podobě herečky Javicie Leslie a pomalu se připravujeme na druhou sérii. Vzhledem k tomu, že její postava – Ryan Wilder – je zcela nová a nevychází z žádné komiksové předlohy (i když teď už byla přidána i do komiksů), vůbec netušíme, co očekávat. Ač se DC Universe strašně dušuje s PR řečmi, že to nebude ten klasický stereotypní hrdina, na jakého jsme zvyklí.

Nová fotka odhalila pár změn oproti kostýmu Kate Kaneové. Stejně si však nejvíce všimneme absence oné symbolické (a v boji nejspíš dosti nepraktické) červené paruky, jakou měla Ruby v první sérii. Zde si očividně hrdinka vystačí se svými pravými vlasy, i když si můžeme všimnout maličkého červeného ombré.

FOTO: DC Universe

Také už víme, že si Ryan Wilder poprvé nasadí svůj kostým v epizodě 3, tím se nejspíš teda nevyhneme dlouho trvajících monologů a úvah, zde je ona tou pravou, než si konečně ten kostým nasadí! No, co říkáte? Jak se vám líbí?

Druhá série seriálu Batwoman má premiéru na počátku roku 2021, o dalších novinkách vás budeme informovat.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů