Příběh netopýří ženy Kate Kane kvůli příliš častému důrazu na homosexuální tématiku na začátku u diváků moc neuspěl, avšak díl od dílu se příběh posouval vpřed a na konci první série jsme byli svědky ostrého a nečekaného finále. Hlavní představitelka se však rozhodla posunout dál a pověsit kostým Batwoman na hřebík.

V říjnu minulého roku vypustila americká televizní stanice The CW do světa první epizodu nového kousku skládačky do světa Arrowverse – Batwoman. V hlavní roli se nám představila šarmantní herečka Ruby Rose s řádkou hereckých zkušeností, jako například ve filmech Around the block (2013), Resident Evil: Poslední kapitola (2017) či MEG: monstrum z hlubin (2018). Účinkovala však také v seriálu Orange Is the New Black.

Embed from Getty Images

Před pár dny jsme obdrželi oficiální oznámení, že herečka v komiksovém seriálu Batwoman končí, a to hned z několika důvodů. První je ten, že natáčení jednotlivých epizod na place trvalo desítky hodin, což Ruby postupně přestávalo bavit. Díky tomu nedávala do svých hereckých výkonů maximum a několikrát se dokonce na svém instagramovém profilu svěřila s tím, že má špatné období a trpí depresemi. Tento fakt má na finálním rozhodnutí asi největší podíl. V poslední řadě by se na odchodu mohly podílet nejasné vyhlídky do budoucna a postupný úpadek kvality, neboť jak známo, všechny Arrowverse seriály si ve smlouvě nárokují vždy více než jen jednu sérii.

Ačkoliv se jedná o razantní tah, produkce má v plánu natáčení druhé série a seriál tedy zrušen nebude, jak se spoustu fanoušků domnívalo. Podle doplňujících informací by měl být co nevidět zahájen nový casting do hlavní role Kate Kane.

Embed from Getty Images

A co Vy, fanoušci světa Arrowverse? Zaujala Vás Ruby Rose v roli Batwoman, nebo jste od seriálu čekali něco víc?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz