Seriál Batwoman získal překvapivě největší ohlas až po skončení jeho první série. Málokterý herec, který se v daném projektu ujímá hlavní role (a je podle něj pojmenovaný celý seriál), se rozhodne hned po první sezóně odejít. Ale v Batwoman je očividně možné vše.

A tak se Ruby Rose rozhodla sundat svou červenou paruku a hledat si uplatnění jinde, ručník do ringu pak hodila do políčka plného mladých hereček, toužících po uplatnění. Nakonec, po dlouhém čekání, studio CW oznámilo novou Batwoman v podobě herečky Javicie Leslie, pro kterou to bude taková menší televizní premiéra.

Embed from Getty Images

Mimo již všech dávno otřepaných informací, že se zhostí zcela nové postavy, se konečně dozvídáme reakce samotné představitelky Kate Kane. Ta (samozřejmě) proti výběru herečky absolutně nic nemá a přeje jí v roli drsné ochránkyně města Gotham hodně štěstí.

„Jsem si jistá, že naprosto ví, co dělá a bude to fantastické. Byla jsem zcela upřímně pyšná a velmi šťastná, když jsem se dozvěděla, kdo mě nahradí. Určitě se budu dívat na druhou sérii, tak jako jsem se dívala na tu první.“

No… snad nebudeme společně s Ruby čekat moc dlouho, přípravy jsou zatím totiž stále v nedohlednu, ač se producenti dušují, že první epizoda bude na počátku roku 2021. Nezbývá nám, než držet palce a doufat.

Druhá série seriálu Batwoman stále nemá stanovené datum premiéry, o jakýkoliv novinkách vás však budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Batwoman: S herečkou Ruby Rose odchází i její postava, červenou paruku dostane zcela nová ženská hrdinka

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz