Od premiéry oblíbené americké rodinné komedie Beethoven uplynulo již dlouhých 29 let. Svoji hereckou šanci na hlavní dětské role tehdy dostaly 3 děti, tehdy třináctiletá Nicholle, jedenáctiletý Christopher a sedmiletá Sarah. Pro jednoho z nich to byl start do hereckého světa, dva z nich herectví záhy ukončili. Jak se změnili po téměř 30 letech, se dozvíte v našem článku. 

Nicholle Tom (42 let)

Americká herečka Nicholle Marie Tom se narodila 23. března 1978. Má dvojče bratra Davida a o dva a půl roku starší sestru Heather. Všichni tři sourozenci od dětství hráli v reklamách. První herecká zkušenost přišla v roce 1991 v epizodní roli seriálu Fresh Prince. Známá se stala hlavně díky roli Ryce Newtonové ve filmech Beethoven a Maggie Sheffieldové v sitcomu Chůva k pohledání. Vidět jste ji mohli i v Beverly Hills 90210, Odložené případy, Mentalista, Gotham a další. Z filmů jmenujme alespoň Panika, Závod o zlato, Deník princezny, Nelehký život a poslední v roce 2018 Rent-an-Elf. Herecky již není 3 roky aktivní.

Christopher Castile (40 let)

Celým jménem Christopher Jon Castile se narodil 15. června 1980 a proslavil se hlavně jako intelektuál Mark Foster z Kroku za krokem. Ve stejném roce, kdy začalo natáčení tohoto seriálu, dostal roli ve filmu Beethoven a o dva roky později Beethoven 2, kde si zahrál bojácného Teda Newtona. Poté se již u filmu objevil pouze jako dabér, kdy propůjčil svůj hlas postavičce Eugena Horowitze ve filmu Hey Arnold! Po ukončení své krátké herecké kariéry vystudoval vysokou školu a získal magisterský titul. Nyní vyučuje na vysoké škole politické vědy a na střední škole dějepis. Jeho manželkou je Alison Castile, se kterou má dvě děti.

Posted by Alison Castile on Friday, November 23, 2018

Sarah Rose Karr (36 let)

Tato bývalá dětská herečka se narodila 13. listopadu 1984. Její první dětská role přišla, když jí bylo 5 let. Zahrála si v americké komedii Policajt ze školky v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem, která měla premiéru v roce 1990. O rok později v Hlava rodiny a epizodní roli Roseanne. A poté přišla její nejznámější role Emily Newtonové v Beethovenovi. Poté si zahrála již jen v dalších 3 filmech a z toho poslední byl v roce 1995. Roku 2001 začala studovat umění na soukromé vysoké škole, kterou v roce 2003 úspěšně ukončila. Své soukromí si velmi střeží.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA