Strangeova smrt ve filmu Avengers: Infinity War byla jistě pro mnoho fanoušků tohoto hrdiny nepříjemnou záležitostí. Přesto ale bylo jasné, že alespoň většina postav, o které jsme zdánlivě přišli, se opět vrátí. Pokud jste se ale obávali, že jsme se zrovna se Strangem rozloučili nadobro, máme pro vás uklidnění. Benedict Cumberbatch (Stephen Strange) a Benedict Wong (Wong) potvrdili, že se dočkáme druhého dílu Doctora Strange.

Film bude opět režírovat Scott Derrickson, kterého můžete znát jako muže, který stál mimo jiné i za hororovým filmem Sinister. Znovu se setkáme samozřejmě s Benedictem Cumberbatchem a Benedictem Wongem, je možné, že se objeví i Rachel McAdams v roli Christine Palmer.

Vzhledem k tomu, že se teprve hledá scenárista, samotný příběh ještě není zcela vymyšlený, alespoň detailně rozhodně ne. Přesto studio Marvel plánuje začít s natáčením v roce 2020 a vypustit film do kin v květnu v roce 2021.

Přestože se ještě hodně načekáme, než výsledný produkt zhlédneme v kině, aspoň máme tu jistotu, že se alespoň dočkáme. Co vy? Těšíte se?

-reklama-