Mnozí komiksoví fanoušci jsou velmi zvědaví na cestu, po které se vydá Marvel Cinematic Universe po „Avengers 4“, jejichž název a děj zůstává jen několik měsíců před premiérou stále tajemstvím. Po odkladu „Strážců Galaxie Vol. 3“ na neurčito je jediným jistým filmem fáze 4 „Spider-Man: Daleko od domova“. Nyní bychom však mohli mít konečně lepší představu o tom, co přijde dál.

Herec z „Avengers: Infinity War“, Benedict Wong, odhalil, že si příští rok zopakuje svou roli Wonga v prozatím utajeném pokračování některého z Marvel filmů, ale důležitější je jeho potvrzení, že se na konci roku 2019 dostane k natáčení pokračování Doctora Strange. Herec se nedávno objevil na Fan Expu ve Vancouveru, kde tuto velkou bombu vypustil do světa.

Nejde o první náznak, že je v plánu pokračování Doctora Strange, protože režisér Scott Derrickson permanentně fanoušky zásobuje narážkami na další pokračování. Také se letos v létě objevila zpráva, že Benedikt Cumberbatch již inkasoval masivní částku, aby se vrátil k roli nejvyššího čaroděje ve svém druhém sólovém filmu.

Prezident Marvel Studios Kevin Feige se také vyjádřil o své touze vidět pokračování, ale s tolika postavami a značkami je velmi těžké najít čas v jejich plánu maximálně tří filmů za rok. Nyní s vyjádřením Wonga začíná být jasno, pokud natáčení začne koncem roku 2019, dočkáme se filmu pravděpodobně v roce 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz