Po devatenácti letech se vrací celosvětově známý a oblíbený seriál Beverly Hills 90210 a s ním i hvězdy devadesátých let. Herci touto sérií uctili i památku nedávno zesnulého Luka Perryho, který ztvárnil rebela Dylana. Ve středu americká televizní stanice FOX odvysílá pilotní díl z nové minisérie.  

Úplně první epizoda byla odvysílána již v roce 1990, tedy před dlouhými devětadvaceti lety. Tehdy hlavní postavy Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David a Donna byli mladí, krásní, úspěšní a bohatí. Úplný americký sen.

FOTO: Profimedia, Shutterstock Editorial

Během krátké ukázky v traileru můžeme vidět, jak se jednotlivé postavy z ničeho nic pozastaví nad nečekanou úvodní znělkou. Brenda při meditaci, Kelly u fénování vlasů, Donna při překapávání ranní kávy, … To je začátek nových příběhů, které tyto naše kdysi oblíbené postavy budou prožívat.

Celkově bylo natočeno 6 epizod a série nese název BH 90210. První díl bude odvysílán ve středu 7.8.2019 a ponese název The Reunion (Shledání). Tvůrci šli údajně cestou nových příběhů jednotlivých postav, nebudou se snažit navázat na poslední sérii, která byla odvysílána v roce 2000. Diváci tak budou moci zavzpomínat na svá mladá léta během sledování tohoto kultovního seriálu ze svého mládí.

Trailer: 

Nová úvodní znělka:

-reklama-