Kdo by neznal jeden z nejúspěšnějších seriálů devadesátých let, Beverly Hills 902 10, na kterém někteří z nás vyrůstali? Kromě toho, že jsme se již dočkali remaku tohoto seriálu, pod názvem 902 10: Nová generace, který probíhal v letech 2008 – 2012 a dočkal se pěti sérií, se také dočkáme „pokračování“, kde se setkáme se stejnými hrdiny, jen o dost staršími. O této informaci jsme Vás informovali již dříve v tomto článku a nyní se můžete podívat na první krátou ukázku, kde jak jinak, nechybí typická znělka tohoto seriálu. 

TRAILER: 

TEASER:

V ukázce si můžete všimnout, že se osazenstvo seriálu vrací téměř v plné sestavě. To znamená, že se můžeme těšit na naše oblíbence, Kelly (Jennie Garth), Brendu (Shannen Doherty), Brendona (Jason Priestley), Steva (Ian Ziereng), Donnu (Tori Spelling), Davida (Brian Austin Green) a Andreu (Gabrielle Carteris). Jedinou smutnou zprávou je, že již neuvidíme jednu z neoblíbenějších postav, Dylana (Luke Perry), o jehož smrti jsme Vás také informovali. Co se týče počtu epizod a data premiéry, tak je zatím na portálu IMDB ohlášeno 6 epizod a premiéra je naplánovaná na 7. srpna 2019 na televizní stanici FOX.

Sledovali jste tento seriál? I když nemá na ČSFD příliš lichotivé hodnocení, patří ke skupině neoblíbenějších seriálů. U mne také patří k jedněm z nejoblíbenějších a proto se už těším na tuto „novinku“ a jsem zvědavá, co nám přinese. Dáte také této „novince“ šanci? Co od tohoto seriálu očekáváte? Vaše názory nám neváhejte napsat dolů do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-