Zdá se, že společnost lidí nemá dost těchto konspiračních teorií. Konspirační teorie prostupují všechny formy zábavy, od hudby k filmu, až po videohry. Většina nejzajímavějších je spojena s televizními pořady. Z nějakého důvodu je největší láskou teoretiků vstřikování temnoty do něčeho, co je naprosto nevinné. Je těžké říct, co to vypovídá o povaze těchto lidí, ale každopádně je to zajímavý trend.

Ale ne všechny konspirační teorie pocházejí z toho úhlu. Někdy jsou to ty, které se snaží propojit světy různých seriálů, hrají si s kontextem a dokonce i s konkrétními důvody pro zrušení dané show. Takže pokud chcete vědět, proč byl Firefly skutečně zrušen nebo co má společného The Walking Dead s Breaking Bad, tak čtěte. Mimoto pro některé z Vás bude tento seznam opravdu bizarní, plný teorií o slavným televizních pořadech.

8. Flintsteonovi jsou postapokalyptičtí

Flintstones

Když přemýšlíte o televizním hitu Flintstoneovi, tak jedna z věcí, která vás hned napadne je myšlenka na vyhynulé dinosaury. To proto, že show se odehrává během doby kamenné a jedním z nejpopulárnějších aspektů jsou dotyčné rozdíly mezi moderními každodenními maličkostmi a značně archaickým nastavením.

Ale co když vám řeknu, že show nebyla vůbec zasazena do doby kamenné, ale ve skutečnosti je v ní nastaven nějaký čas hluboko v budoucnosti? Podle některých teoretiků je to přesně ten případ. Flintsteonovi se vlastně odehrávají ve stejné době jako Jetsons, kteří znázorňují futuristickou utopii.

Teorie dále poukazují na to, že v show moderní technologie existují a jsou naprosto pochopeny – například vinylové desky jsou hrány pomocí ptačích zobáků a Barney používá kraba jako sekačku. To proto, že svět Flintsteonů se odehrává po jakési post-apokalyptické katastrofě, nutí svět, aby v podstatě „začal znovu“ a používání zvířat je jakási náhrada za moderní technologie.

A pokud jde o Jestons, tak to jsou šťastní členové společnosti, kteří žijí ve futuristickém městě a podařilo se jim uniknout před strašnou katastrofou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz