I přes posunutí snímku Black Adam (stejně jako Shazam 2) nás tvůrci nechtějí moc trápit a odhalují nám nové informace z připravovaných komiksových filmů. Dnes něco z hereckého ansámblu.

Co zatím o této komiksovce ze studia DC Universe víme? Tou hlavní informací je samozřejmě hlavní představitel. Skutečně málo komu uniklo, že se dalším komiksovým hercem stává populární Dwayne the Rock Johnson, který se ujme hlavní role. Jak jsem již naznačovala, mělo by se jednat o hlavního antagonistu proti již představenému a oblíbenému Shazamovi, ale jedná se především o určitý typ antihrdiny, který si možná najde cestu právě i k tomuto podivuhodném hrdinovi.

Rovněž víme, že by film měl obsahovat i členy JSA aka Justice Society of America. Tato skupinka superhrdinů chránící naši matičku Zemi se nám už krátce představila ve druhé sérii Arrowerse seriálu Legends of Tomorrow či můžete zkouknout nový seriál Stargirl, která je rovněž jednou ze členek. Zatím však nevíme, kdo ztvární jaké role. Kromě jednoho.

První potvrzenou postavou JSA je Atom Smasher. Ten je z komiksů známý svou ohromnou silou a možností vyrůst do obrovské výšky. Rovněž měl i poměrně pozitivní vztah s (v té době kladným hrdinou) Blackem Adamem. No a tuto postavu si střihne herec jménem Noah Centineo, který právě teď láme srdce všem slečnám pubertálního věku v romantické komedii To All the Boys I’ve Loved Before a jeho pokračování To All the Boys: P. S. I Still Love You.

Můžeme říct zcela upřímně, že se tento roztomilý klučina na takového silného hrdinu moc nepodobá, určitě se ale máme na co těšit a věříme, že se nám zobrazí ve zcela novém světle.

Embed from Getty Images

Snímek Black Adam má posunutou premiéru na 22. prosince 2021. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Shazam: Druhého pokračování se dočkáme ještě později, než se původně myslelo

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz