Film Black Adam nelení a nabírá herecké obsazení jako na běžícím páse. Po nedávných nových obsazení na nás chrlí další info o tom, kdo se chytne jediné ženské role v této nové týmovce.

Skupina Justice Society of America je novou skupinkou hrdinů (i antihrdinů), na kterou se můžeme těšit v připravovaném snímku DC Universe Black Adam. Kromě hlavní role, kterou si nestřihne nikdo jiný než Dwayne the Rock Johnson se pomalu ale jistě plní další herecká obsazení.

Už delší dobu víme, že vycházející hvězda Noah Centineo si střihne roli Atom Smashera (více ZDE). Dále víme o Aldisi Hodgemu, který si zase zahraje Hawkmana. Z JSA nám tedy zůstává ještě Doctor Fate a Cyclone.

A právě Cyclone se týká tento článek, hemží se totiž okolo ní dvě herečky. První je Isabella Moner (foto níže), kterou si můžeme pamatovat například z posledních Transformers: The Last Knight. Druhou je Leslie Grace což…. vlastně není herečka ale… zpěvačka. Ehm, dobře, jdeme dál.

Pokud vám postava Cyclone nic neříká, jedná se o temperamentní a zároveň velmi citlivou mladou superhrdinku, která dokáže ovládat vzduch a na základě toho létat a která taky měla jistý milostný vztah s našim hlavním hrdinou/antihrdinou. Tak odtud nám kvete pšenka.

Embed from Getty Images

Mimochodem, další obsazenou herečkou do filmu je i Sarah Shani (Supernatural), kterou nám však studio v čele s režisérem Jaumem Colletem-Serra tají co se týče role. Že by záporačka?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jewelz (@nerdsareus24),

Film Black Adam se má začít natáčet na jaře 2021, stanovené datum premiéry bohužel zatím nemáme.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz