Pokud aspoň trošku sledujete dění ve filmovém světě, tak Vám určitě neuniklo, že nejnovější počin ze stáje Marvelu trhal všemožné rekordy od prvního dne promítaní. S postupem času pokořoval další a další finanční milníky. V nedávné době pokořil další, který z něho udělal právoplatného komiksového krále.

Čtete dobře. Black Panther se stal neúspěšnější Komiksovým filmem všech dob. V tomto článku si tak lehce můžeme shrnout, jak je na tom celkově snímek teď a co to znamená pro Marvel.

Zdroj: Imdb.com

Z Ameriky Panther vytáhl 630 melounů, což je částka, která byla důležitou metou k tomu, aby překonal Avengers, kteří dosáhli v Americe na 620 míčů. To z nové marvelovky učinilo Numero Uno na poli Komiksových filmů. Ve světě je také na tom stále velice dobře a celkově už má na kontě miliardu a 200 mega. To však není poslední číslo a tuším, že na tu čtvrt miliardu dosáhne v průběhu několika týdnů.

Zdroj: Imdb.com

Další film, který si Panther podal, byl Avatar. Toho předehnal v počtu týdnů, kde finančně byl v Americe na prvním místě. Wakanďan vydržel na topce skoro 6 týdnů, než ho složil Pacific Rim, jenž zase v Americe slibně pohořel. Také se jedná o 5. film vůbec s největším výnosem.

Zdroj: Imdb.com

Co to znamená pro Marvel? Ti rozhodně slaví a úspěch Panthera mohou využít i dále. Za nedlouho se do kin přiřítí nejočekávanější film roku Avengers: Infinity War a tam se T’challa objeví taktéž. Už teď drtí snímek rekordy v předprodejích i Panthera a počítám s tím, že to bude neskutečný finanční úspěch.

Zdroj: Imdb.com

Pro mě osobně byl nový počin od Marvelu příjemným překvapením a rozhodně jsem mu tohle vše přál. Přesto si myslím, že Avengers udělají ještě mnohem větší boom a bude se o tom ještě dlouho mluvit. Viděli jste Black Panthera? Líbil se Vám? A jak se těšíte na Avengers? Klidně se podělte dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz