Už nějaký ten pátek všichni fanoušci filmů od Marvelu spekulují, kdo je tím tajemným záporákem v nové sólovce Black Widow, který je nám médii i produkcí neustále utajován. A teď si jeden z herců pustil pusu na špacír, takže pokud si nechcete zkazit překvapení z kina, tak dále nečtěte.

Tím hercem je prozatím neznámý O. T. Fagbenle, kterého můžete znát například ze seriálu Příběh služebnice. Že vám toto jméno ve spojitosti s filmem Black Widow nic neříká? Fagbenle se plakátům a zobrazením v traileru opravdu vyhýbá, podobně na tom jsou i jakékoliv rozhovory s ním, je naprosto v ústraní, jako by ani nebyl součástí obsazení. Možná je to i tah Marvel Cinematic Universe, aby se o něm zase tolik nevědělo.

Protože Fagbenle by si zde měl střihnout roli Ricka Mansona, jenž chová k Natashe city. To je rovněž dobrá záminka a důvod, proč by se mohl z odmítnutí naštvat, vzít skeletonový kostým a pěkně se pomstít.

Embed from Getty Images

Sám Fagbenle se tak trochu prořekl (i když to je asi hodně silné slovo) na svém instagramovém účtu, kde živě streamoval s kamarádem. Zde se ho na tuto palčivou otázku, tedy zda je Taskmasterem, sám kamarád zeptal a on na to poměrně naštvaně odvětil:

„Je tu celá konspirační teorie, že jsem Taskmasterem. Snažíš se to dostat ven? Myslel jsem, že jsme se o tom už bavili.“

Tato reakce nečekala moc dlouho na odezvu. Přímo ve videu pak ještě zazněla kamarádova věta, že by dál o filmu Black Widow mluvit neměl. Docela to smrdí, každopádně se pořád může jednat o záměrný tah, aby se na film kvůli jeho odsunutí kvůli pandemii nezapomnělo. Takové instagramové rádoby prořeknutí už tady totiž bylo – že ano, Tome Hollande?

Film Black Widow je z důvodu korony přesunut na 6. listopad 2020. Zatím si zopakujte trailer a těšte se, tak jako my:

související: Black Widow: Diváci se dočkají flashbacků do minulosti a možná bude i Budapešť, Hawkeye či Iron Man

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz