Americká komedie, která je o nečekané a bláznivé cestě dvou přátel Lloyda a Harryho do Aspenu, v hlavní roli s Jimem Carreym a Jeffem Danielsem, nás baví již sedmadvacet let. Žena, kvůli které se tato dobrodružná cesta uskuteční, je krásná Lauren Holly (57) alias Mary Swanson. Co dnes dělá a jak se změnila, se dozvíte v našem článku.

Lauren Holly se  narodila 28. října 1963. Jejím prvním manželem byl italský herec Danny Quinn v letech 1991 až 1993. Právě na natáčení komedie Blbý a blbější se seznámila se svým budoucím druhým manželem, jímž se stal komik Jim Carrey. Jejich manželství trvalo však pouze rok a v roce 1997 se rozvedli. Se svým třetím manželem vydržela nejdéle, a to od roku 2001 do roku 2014 a mají spolu tři adoptované syny. Jeden získal jméno Alexander po jejím tragicky zesnulém bratrovi, který zemřel při požáru, když mu bylo 14 let.

Ač je herečka rodačka z Pensylvánie, od roku 2008 má kanadské občanství a pobývá převážně v Torontu. Časopis People ji v květnu roku 2007 zařadil mezi 100 nejkrásnějších lidí na světě.

Z její filmografie si ji můžete pamatovat například jako Dr. Jeremy Hanlonovou v seriálu Nemocnice Chicago Hope, objevila se ve filmu Po čem ženy touží spolu s Melem Gibsonem a Helen Huntovou, v seriálu NCIS si zahrála ředitelku Jenny Shepardovou  a z posledních jsou to seriál Motiv, nebo role v romantické komedii Můj letní princ. Jako herečka je aktivní i nadále, vloni natáčela dramatický seriál Tiny Pretty Things. Fanoušci seriálu Lucifer ji mohli zaznamenat v šesté epizodě třetí série.

Zdroje informací: csfd.cz, wikipedia.org, imdb.com

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA