Dalším hostem provizorní „Minišou“ Karla Šípa se stal herec Bolek Polívka. Také v tomto případě se zkušenému moderátorovi podařilo dosáhnout toho, že mu jeho slavný host prozradil leccos ze svého soukromí. Například, že se loni potřetí oženil a po téměř třiceti letech si konečně vzal svoji dlouholetou partnerku Marcelu.

Té prý slíbil již dávno, že si ji vezme, až bude mít padesát, jestli děti budou souhlasit. Tento slib také dodržel. Jeho třetí manželka na něj prý ovšem průběžně tlačila, argumentovala například tím, že se už oženil i Karel Gott. „Já jsem jí řekl, Marcelko, klid, musíme si to oba rozmyslet.“ Karlu Šípovi se Bolek také svěřil se, že se mu svatba moc líbila: „Oba jsme byli dojati,“ pochlubil se a dodal, že z Marcely v padesáti udělal mladou ženu. „Říkám tomu sociální plastika.“ Napřed to prý ale bylo trošku šaškování, nicméně nakonec vše dopadlo dobře, obřad se konal jak na úřadě, tak v kostele. Šíp jeho životní rozhodnutí se smíchem glosoval: „Takže nakonec seš novomanžel sedmdesát plus.“

Šašek a syn

Bolek Polívka se kdysi pyšnil tím, že každé jeho dítě má svoji matku, což už neplatí. Je však zapotřebí dodat, že se jeho manželky neshodují s matkami šesti dětí, které dosud zplodil. Z prvního manželství se Stanislavou Polívkovou se mu narodila nejstarší dcera Kamila, o pět let později přišla na svět mimomanželská dcera Anna, jejíž matkou je herečka Evelyna Steimarová. V druhém manželství s herečkou Chantal Poullain se Bolek dočkal syna Vladimíra. A další tři děti, syny Jana a Františka Antonína, i dceru Marianu, má s třetí manželkou Marcelou.

Jeho nejstarší potomci evidentně zdědili jeho umělecké geny. Kamila je režisérka a kostýmní výtvarnice, Anna zase velmi úspěšná herečka. A nakonec se potatil i syn Vladimír. Ten s ním původně hrát nechtěl, v poslední době ale změnil názor a se svým otcem účinkuje v představení „Šašek a syn“. Často mu ovšem dává najevo svoji nespokojenost, vadí mu třeba, že Bolek často při představení vše mění. „Tak jsem mu řekl, víš co, pojďme to zkusit do premiéry, když se ti to nebude líbit, najdeme někoho, kdo tě zahraje,“ vyprávěl Polívka Šípovi.

Rozhovor s Bolkem Polívkou tuto sobotu 15.5. ve 21:20 na ČT 1 (Minišou Karla Šípa)

Posted by Všechnopárty on Monday, May 10, 2021

Babišův soused

Moderátor stranou nenechal ani problémy, do nichž se herec před časem dostal kvůli dluhům a přišel tak o svoji proslulou farmu. Naštěstí mu ale zůstaly pozemky, které pronajímá a kousek od své bývalé farmy bydlí s rodinou v malém domku. Posteskl si jen, že kvůli prodělané borelióze už není schopen jezdit na koni: „Vylezu na něj, chvilku bivakuju na úbočí koně a za chvíli mě bolí tříslo,“ vtipkoval.

Karel Šíp se Bolka rovněž vyptával na jeho pronajatý byt v Praze – Průhonicích a zajímal se především, zda se zná s jedním slavným sousedem, jenž v Průhonicích bydlí též: „Jestli myslíš pana premiéra, tak my jsme se nepotkali.“ Ani moc neslyšel na Šípovu radu, že by měl zazvonit u Babišů doma, zeptal se paní Babišové, zda s ním premiér může na pivo a při té příležitosti mu dal třeba najevo, že je případně volný na místo ministra kultury. Podle Bolka nebyla podobná možnost schválena. „Nevím, jestli bych mezi těma vlčákama něco zmohl,“ přemítal rozšafně Bolek Polívka v „Minišou“.

Zdroj: pořad Minišou, Česká televize

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz