Koncem měsíce spousta fanoušků J.K. Rowlingové a celého Potterovského univerza čekají na návrat do země kouzelníků a magie. Aby taky ne. Do kin totiž vtrhne snímek Fantastická zvířata a kde je najít.

O samotném filmu jste si na našem webu mohli již několikrát přečíst, jenže do této doby nepadlo žádné slovo o tom, jakým způsobem bude film propojen se stávajícím Potterovským univerzem. Stále jsme se dočítali o dohadech fanoušků, zdali se objeví ten či onen charakter. Nyní už však máme jasno.

dumb1Postava Albuse Brumbála má být středobodem, který propojí nové filmy z univerza s těmi z originální Potterovské série. Režisér David Yates to potvrdil se slovy, že se mladý Brumbál ukáže, avšak až ve druhém pokračování Fantastických zvířat. Takže pro všechny z vás, kteří jste čekali na jeho cameo v v aktuálním prvním díle, to znamená další čekání.

„Ve druhém filmu se brumbál vrátí. dostane pár scén s newtem. mluvili jsme také o tom, kdo by mohl mladého brumbála hrát a několik možností bylo dobrých.“

Film Fantastická zvířata a kde je najít nás zavede do dvacátých let minulého století. Bude tedy předcházet Potterovské sérii. Brumbál však v těchto letech ještě zdaleka není ředitelem Bradavic (to příjde až padesátých letech).

Nicméně ve filmu taktéž uvidíme na okamžik i Johnnyho Deppa, který si zahraje roli Gellerta Grindelwalda, temného čaroděje, který byl kdysi přítelem samotného Brumbála. Hlavní roli si ve filmu střihne oscarový herec Eddie Redmayne.

Do kin se vypravte 17. listopadu 2016, kdy má snímek premiéru.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz