V roce 2018 nás čeká pokračování filmu Avengers, s podnázvem The Infinity. Nový snímek spojí tradiční marvelovské superhrdiny a Strážce z galaxie. Kdo další se ve filmu objeví, aby pomohl zachránit svět?

Pravděpodobnou možností je miláček diváků, vedoucí agent tajné organizace S.H.I.E.L.D. Phil Coulson. Sám jeho představitel, americký herec Clark Gregg, o tom však podle jeho vlastní slov nic neví.

„Myslím, že tu je vždy nějaká šance, ale já jsem poslední, komu by o tom řekli,“ prohlásil.

Clark Gregg jako agent Phil Coulson. (Zdroj: ČSFD)

Greggův Coulson byl hnacím motorem ve vývoji marvelovského vesmíru během první fáze. Postava se poprvé objevila ve filmu Iron Man. Nechyběla ani v druhém pokračování a poté jsme ji viděli ve snímku Thor. Nakonec i v samotných Avengers, kde Coulsona postřelil a smrtelně zranil hlavní záporák Loki.

Šéf týmu S.H.I.E.L.D. se ale dočkal božího milosrdenství – nebo tedy spíše scénáristického – a přežil. Mnozí fanoušci proto doufali, že se jejich milovaná postava vrátí do týmu.

Sám herec své možné účinkování v nadcházejích Avengers: The Infinity bere s humorem. Podle něho by způsob, jakým se dozví o svém obsazení, byl podobný operaci organizace S.H.I.E.L.D.

Stalo by se to o půlnoci. Chlapi v černých oblecích se objeví u mého domu, aby mě dostali,“ poznamenal.

Zdroj úvodní fotografie: ČSFD

ČTĚTE:

8 scén, které chceme vidět v Avengers: Infinity War

Postava z filmu Iron Man se vrací do Avengers 4

10 šílených teorií k Avengers: Infinity War!

Nick Fury nebude v Avengers: Infinity War?!

 

-reklama-