Mohl by se Dwayne „The Rock“ Johnson (48) stát nejmocnějším mužem v Americe? Podle průzkumu zveřejněného Piplsayem minulý týden v úterý by 46 % dotázaných Američanů chtělo, aby byl herec a bývalý zápasník v budoucnu prezidentem Spojených států. Samotný „The Rock“ pochybuje, že by byl tím správným kandidátem, nicméně to nevylučuje.

„Nejsem si jistý, jestli si naši otcové zakladatelé v jejich klubu někdy představovali 1,92 metru vysokého, plešatého, potetovaného, ​​tequilu pijícího řidiče náklaďáku s afro-kanadskými a samojskými kořeny, ale pokud by k tomu někdy došlo, bylo by mi ctí“ napsal v pátek 9. dubna na Twitteru.

V dřívějších rozhovorech byl však Johnson méně skeptický. „Uvažoval bych o prezidentském úřadu, kdyby to lidé chtěli. Opravdu to myslím vážně a svou odpovědí nejsem nijak ironický,“ řekl loni v únoru pro USA Today.

V posledních volbách prezidenta USA „The Rock“ podpořil demokrata a konečného vítěze Joea Bidena (78) a jeho kandidátku na viceprezidentku Kamalu Harrisovou (56). To, že by Spojené státy mohly mít ve svém čele herce, by nebylo poprvé. V letech 1981–1989 seděl v Bílém domě Ronald Reagan, který si zahrál ve více jak 50 filmech.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Newsweek
Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR