Během filmového festivalu v Torontu prozradil herec Michael B. Jordan, jak vypadá budoucnost třetího pokračování ze série Creed.

Rodák z Kalifornie, známý díky rolím ve filmech jako „Black Panther“ nebo „Kronika“, ve dvou snímcích ztvárnil boxera, potomka Apolla Creeda, Adonise Creeda. Série Creed vznikla jako spin-off k úspěšným filmům Rocky se Sylvesterem Stallonem. A i přesto, že dvaatřicetiletý herec o dalším díle neví mnoho, prozradil, že se ho dočkáme.

„Určitě uděláme „Creed III“, akorát nevím kdy.“

Embed from Getty Images

 

Z finančního hlediska se není čemu divit, oba snímky byly přijaty jak diváky, tak kritiky, a dohromady utržily téměř 9 miliard českých korun. Film můžeme však očekávat nejdříve v roce 2021, protože Jordan i jeho filmová partnerka Tessa Thompson mají pořádně nabité programy. V Hollywoodu je o ně stále větší zájem. Michael zazářil jako Erik Killmonger a Tessa jako Valkyrie v „Thor: Ragnarok“ a „Avengers: Endgame“. 

„MINULÝ ROK JSEM S JORDANEM MLUVIL A NABÍDL MU MOŽNOST NEJEN HRÁT, ALE I REŽÍROVAT CREED III.“

Otázkou stále zůstává, kdo se usadí na režisérské křeslo. Producent Irwin Winkler prozradil, že Michaelovi byla role nabídnuta. Jak hollywoodská hvězda zareagovala zatím není známo. Proslýchá se ale, že Sylvester Stallone údajně plánuje další díl ze série Rocky, ve kterém by trénoval mexického uprchlíka. Zda je některý z výroků pravdivý se časem dozvíme.

Embed from Getty Images
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz