Oblíbený antalogický hororový seriál American Horror Story dostane vlastní spin-off. Seriál, který se s každou sérií mění, ale přesto zůstává stejný, dostal z kraje letošního roku zelenou pro další tři série. Aby toho však nebylo málo, tak včera tvůrce seriálu, Ryan Murphy, na svém Instagramu potvrdil, že American Horror Story dostane vlastní spin-off, tedy další seriál ze stejného světa.

Od premiéry první řady v roce 2011 na televizní stanici FX se dostal seriál do povědomí mnoha diváků a milovníků hororu. V současné době čítá celkem devět řad z toho každá je o něčem úplně jiném. Murphy plánuje další tři série a nejen to. Svůj hororový svět hodlá rozšířit o další projekt.

Tím by měl být nový spin-off seriál, který ponese název American Horror Stories. V podstatě půjde o hodinové epizody, které budou mít pokaždé jiné téma. Mělo by jít tedy opět o antalogický seriál, tentokrát však v trochu jiné formě.

Spin-off byl potvrzen Murphym prostřednictvím jeho instagramového účtu, kde sdílel obrázek z jedné fan stránky, na kterém můžeme vidět většinu hereckého obsazení American Horror Story. Do popisku připsal, že společně „zavzpomínali na dobré časy“ a probrali nový projekt, kterým by měl být již zmíněný spin-off seriál.

Někteří se domnívají, že Murphy pouze škádlí své příznivce a láká je na něco, co zatím nebylo oficiálně potvrzeno. O spin-off seriálu však informovalo hned několik zahraničních deníků. Navíc Murphy již v minulosti několikrát použil svůj instagramový profil ke zveřejnění relevantních informací. Neměli bychom však zapomínat na propagaci 6. řady, při které vypouštěl Murphy jednu mylnou informaci za druhou.

Pokud jsou informace o novém spin-off seriálu pravdivé, máme se na co těšit. Sám Murphy se na projekt zjevně velmi těší a nehodlá na stanici FX jen tak zanevřít. A to vše i navzdory tomu, že v roce 2018 uzavřel pětiletou smlouvu se streamovací službou Netflix, na které měl nedávno premiéru jeho nový seriál Hollywood (2020).

Práce pokračují i na symbolické 10. řadě American Horror Story, které bychom se měli dočkat letos na podzim. Téma sice zatím není známo, avšak víme, že se můžeme těšit na pestré obsazení (vrátit by se měla např. Kathy Bates, Sarah Paulson a dokonce i Evan Peters). Nově bychom měli také vidět Kevina z filmu Sám doma (1991) neboli Macaulaye Culkina.

Natáčet se zatím pochopitelně nemůže, nicméně scénář je údajně již hotový a Ryan Murphy neotálí a plánuje budoucnost seriálu. Videohovoru, ze kterého přidal Murphy fotku na svůj Instagram, se zúčastnilo mnoho starých známých tváří. Doufejme tedy, že alespoň většinu z nich uvidíme v nastávajících projektech.

Co si myslíte o novém projektu vy? Myslíte si, že Ryan Murphy pouze škádlí své ovečky nebo jde o relevantní oznámení? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz