O tom, že se fanoušci úspěšného snímku Top Gun dočkají pokračování, se mluví již dlouho. Až nyní však bylo světu oznámeno, kdy začne natáčení titulu, který ponese oficiální název Top Gun: Maverick.

Režisér Joseph Kosinski, který například stojí za snímkem TRON: Legacy, začne spolu se svým týmem v natáčecích pracích letos v červenci. Do kin se Top Gun 2 dostane o rok později, datum vydání bylo stanoveno na 12. července 2019. Kosinski již s Tomem Cruisem spolupracoval na filmu Oblivion (Nevědomí). 

Zdroj: screenrant.com

O čem přesně bude nový Top Gun však zatím zůstává zahaleno tajemstvím. Stejně tak obsazení, protože jediným potvrzeným zatím zůstává Tom Cruise, bez něhož by se nový Top Gun neobešel. Toma Cruise po tomhle natáčení čeká práce na dalším pokračování jeho filmu – Edge of Tomorrow 2 (Na hraně zítřka 2).

Původní Top Gun vyšel v roce 1986 a přinesl studiím Paramount a Skydance Productions 356 milionů dolarů, což z něj učinilo úspěšný hit. Dočká se pokračování po více než třiceti letech podobného úspěchu? To se dozvíme již příští rok. Jak se na pokračování Top Gunu těšíte vy?

Zdroj: movieweb.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz