Americká komedie Táta v sukni měla premiéru v roce 1993. V hlavní dvojroli se objevil Robin Williams (†63), který ztvárnil otce a zároveň chůvu svých dětí. V dětských rolí se objevili Matthew Lawrence, Lisa Jakub a tehdy šestiletá Mara Wilson. Jak se změnila představitelka malé Natalie Hillard a co dnes dělá, se dočtete v našem článku.

Americká divadelní a televizní herečka Mara Elisabeth Wilson se narodila 24. července 1987. Svou hereckou kariéru započala, když jí bylo 5 let v několika reklamách a v seriálu Melrose Place. Tam natolik zaujala filmaře, že ji obsadili do hlavní dětské role v komedii Táta v sukni. Film měl velký úspěch, a tak byla ihned obsazena do vánočního snímku Zázrak v New Yorku.

O dva roky později získala další hlavní roli po boku Dannyho DeVita ve fantasy komedii Matilda. Za tuto roli dívenky s nadpřirozenými schopnostmi získala „Young Artist Award“ a nominaci na „Saturn Award“. Její maminka během natáčení Matildy zemřela a tak je film věnován její památce. Poté se ještě objevila v dalších třech filmech a od roku 2000 si dala od hraní pauzu a rozhodla se studovat.

Vystudovala na vysoké škole v New Yorku drama. Párkrát se po promoci objevila ještě před kamerou, ale na svou slibně rozjetou kariéru z dětství již jako mnoho dalších dětských herců nenavázala. Nyní je z ní divadelní herečka.

V jednom rozhovoru dokonce uvedla, že ji filmování nebavilo, a proto se raději věnuje divadlu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz