Argentinská romantická telenovela Divoký anděl měla premiéru v roce 1998 a poměrně velké popularitě se u českých diváků těší dodnes. V hlavních rolích se objevili Natalia Oreiro jako Milagros a Facundo Arana jako Ivo Di Carlo. V době uvedení seriálu bylo Natalii Oreiro jednadvacet let, 19. května uruguayská kráska slaví své čtyřiačtyřicáté narozeniny. Čemu se dnes věnuje?

Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo je uruguayská zpěvačka, modelka a herečka, která se narodila 19. května 1977. V roce 2001 se provdala za o 20 let staršího Ricarda Molla, s kterým má syna Merlína Atahualpa Molla (2012). Syna pojmenovali podle posledního vládce říše Inků.

Svou hereckou kariéru odstartovala v reklamách. První televizní roli získala v roce 1994 v seriálu Inconquistable corazón. Známou se stala díky seriálu Divoký anděl a poté také díky další telenovele Kachorra (2002), kde si opět zahrála hlavní roli.

Se svým hereckým kolegou a představitelem Iva Facundem Aranou se opět setkala při natáčení telenovely z roku 2006 s názvem Jsi můj život. Kromě seriálových rolí získala i obsazení ve filmech Argentinka v New Yorku (1998), Hudba na čekání (2009), Moje první svatba (2011) a dalších.

Vedle herectví se profesionálně věnuje také zpěvu. Mezi roky 1998 a 2002 vydala tři sólová alba a podařilo se jí dostat do hitparád po celém světě. Poté si dala od hudby na deset let pauzu a snažila se znovu prorazit v televizi. Od roku 2013 se pak plně věnovala hudbě a loni měla v plánu v rámci turné 20 Years Together uspořádat celkem 13 koncertů. Její plány však překazila pandemie nemoci Covid-19.

Při vynucené pěvecké pauze dlouho nezahálela a vrátila se k herectví. Diváci ji letos uvidí v hlavní roli v životopisném seriálu Santa Evita a také ve filmech La Noche mágica, Hoy se arregla el mundo či Bypass. I po čtyřicítce vypadá stále skvěle a zdá se, že ji brzy budeme opět vídat v nekonečných argentinských telenovelách.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR