Vzhledem k tomu, že léto je v plném proudu, není tedy divu, že jedna celebrita vedle druhé se dělí se svými fanoušky a sledujícími na svých sociálních sítích fotkami z tuzemských a zahraničních dovolených, výletů nebo jen tak doma od bazénu. Nejinak tomu bylo i u herečky Patricie Pagáčové, bývalé hvězdy seriálu Ulice a nyní představitelky vrchní sestry v Ordinaci v růžové zahradě 2, která se rok po porodu dcery Bibiany ukázala v plavkách, a ač sklidila pochvaly, našel se jeden “rýpal”, který jí doporučil plastiku a myslel to s ní prý jen dobře.

Po přidání fotografie na svůj Instagram jí snad všichni pochválili jak plavky, tak postavu, kterou se tato třiatřicetiletá herečka a maminka malé dcerky pyšní. Našel se ale jeden takový, a dokonce muž, který jí doporučil s břichem něco dělat. Nejenomže to není vhodný komentář ani k někomu blízkému či známému ze svého okolí, ale už vůbec ne naprosto cizí osobě.

Svůj komentář se snažil obhájit poté, co se do něj některé sledující Patricie pustily, a snad to už zhoršit ani nemohl: “Ženské krásné… Takto jsem to nemyslel… Jen jsem se snažil jemně navrhnout úpravu které provádí skvělý plastičtí odborníci…. Hlavně mne neukamenujte..” Herečka se odpovědi nebála a rovnou mu zanechala komentář, kterým dala jasně najevo, co si o jeho dobře míněné radě myslí: “Jo tak Vy jste mi doporučoval plastiku? Tak to je ještě horší. Panebože.”

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Zdroj: Instagram 

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA