Popová megastar a bývalý člen boybandu One Direction Harry Styles je nejenom skvělý zpěvák, skladatel, hudebník a bavič, ale poslední dobou potvrzuje i své herecké kvality.

V roce 2017 ho režisér Christopher Nolan odvážně obsadil do svého velkofilmu Dunkerk, kde ukázal, že kromě hudby mu ani herecký projev rozhodně není cizí. Po úspěchu této „nolanovky“ médii proběhla řada více či méně ověřených zpráv, kde všude Harryho uvidíme. Po úspěšném turné a dalším albu jej v nejbližší době budeme moci vidět hned ve dvou snímcích a vypadá to, že se máme na co těšit!

My Policeman

Britský divadelní režisér Michael Grandage, výherce prestižní ceny Tony, ho oslovil pro hlavní roli do filmové adaptace bestselleru Bethana Robertse My Policeman z roku 2012.

„Film vypráví o zamilované dvojici Marion Taylor (Emma Corrin) a Tom Burgess (Harry Styles), mezi kterou vstoupí Patrick, kurátor Brightonského muzea. Patrick a Tom si začnou románek, a to navzdory tomu, že homosexualita je nezákonná. Všichni tři se jakýmsi způsobem udržují v sebezničujícím vztahu, dokud jej žárlivost nezničí. Film se rychle posouvá do devadesátých let minulého století, kdy Patrick znovu vstupuje do života Marion a Toma.“

Vedle Harryho Stylese v roli policisty Toma Burgesse se můžete těšit na Emmu Corrin, kterou znáte jako princeznu Dianu z Netflixového hitu The Crown, Ruperta Everetta (My best friend´s wedding) či Davida Dawsona. Premiéra ještě není stanovena, ale zahraniční média hovoří o konci letošního roku. Tak snad se dočkáme.

Don´t worry, darling

Druhý snímek, který uvidíme v kinech až příští rok, je režijní počin Olivie Wilde, která je v našich končinách známá především jako kolegyně Dr. House či zuřivá reportérka z dramatu Richard Jewell. Wilde občas sedá i do režisérského křesla a toto bude její druhý celovečerní film. Vsadila na netradiční námět, poměrně kvalitní obsazení a žánr hraničící s hororem.

„V utopické experimentální komunitě se odehrává zdánlivě idylické manželství, ve kterém však manžel může skrývat znepokojivá tajemství.“ 

Harryho uvidíte v roli Jacka a Florence Pugh (Malé ženy, Midsommer) jako jeho ženu Alice. V dalších rolích se blýskne komik Nick Kroll (Sausage Party), hvězda burlesque Dita Von Teese, bývalá modelka Gemma Chan (Crazy Rich Asians) a další. Premiéra je plánovaná na první polovinu příštího roku.

Zdroje informací: csfd.cz, imdb.com, insider.com, reporter.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz