Hledáte místo, kde byste mohli jako zarputilý geek jít na pivo a ještě se u toho bavit s přáteli? Tento café bar je to pravé místo, kde chcete trávit své volné večery. A proč? To se dozvíte v následujících větách.

Café bar Geekárna je umístěna ve tmavé uličce kousek od Anděla. Když jsem tam poprvé vešel, přivítala mě pozitivní atmosféra a velice pěkný interiér. A jelikož se bar Geekárna zaměřuje na fantasy, sci-fi, anime a podobné styly, tak mi to nedalo a začal jsem uvažovat. Při pití výborného (můj názor) Pangalaktického Megacloumáku jsem dostal nápad, zatáhnout do Prahy kolegu Daffa, abychom udělali reportáž na tento bar. Jediné, co bych baru vytkl, je asi to, že je nekuřácký a pro mě jako kuřáka, to je peklo. Výběr nápojů výborný. Jak jsem vzpomínal výše, mají tématické míchané nápoje, jako například již zmíněný Pangalatický Megacloumák a pro příznivce PC her zde mají i drink, který nese název Halo 2. Najdete zde spoustu společenských her, které si můžete s kamarády kdykoliv zahrát a když tam budete sami nebo Vás hry nebaví, můžete si přečíst z řad časopisů nebo knih které mají k dispozici.
Kacero

Geekárna
Co Vás vedlo k myšlence založit tento bar?
Redaktor
Já jako geek jsem si chtěla otevřít nějaký geekshop, ale po zjištění velké konkurence jsem se rozhodla pro otevření Geek hospody.
Majitelka baru
Co plánujete do budoucna?
Redaktor
Rozhodně rozšířit naše podvědomí a snaha se zaměřit na geeky, ale i na normální lidi. Nakoupit lepší vybavení, aby naše barmanské služby byly stále lepší.Majitelka baru
Jak velký výběr stolních her a komiksů máte k dispozici?
Redaktor
Rozhodně pro nadšence hry World of Warcraft tu máme velkou WoW deskovku s herní dobou 8 hodin a dalších 50 her a co se týče komiksů tak tu máme velký výběr přes Crew, WoW, Pevnost a třeba kniha 1000+1 Komiks.
Majitelka baru

Kacero
Mně osobně se bar libí, je tam přátelská atmosféra, příjemná obsluha a pěkný interiér. Za mě hodnotím pozitivně a určitě se do baru přijdu v blízké době podívat znova.

Daff
Už mezi dveřmi mi bylo jasné, že se toto místo zařadí mezi mé oblíbené… a to i přes velkou vzdálenost obou měst. Úžasná výzdoba baru a spousta věcí, které přilákají Vaší pozornost. Milá obsluha, velký výběr pití a opravdu originální drinky, které se jen tak nevidí. Kdyby to šlo, dal bych 12/10…. Vlastně, ono to jde, protože tento super podnik si to opravdu zaslouží.

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz