Fanoušci Caroline Forbes Salvatore si určitě nemůžou nechat ujít premiéru páté série The Originals, která by podle všeho měla přijít na začátku příštího roku. Candice King bude totiž její roli Caroline opakovat v některé nadcházející epizodě právě nové sezóny The Originals (Původní). (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Zatím nejsou žádné podrobnosti o tom, co přinese Caroline zpět do další série The Originals a také do života Klause (Joseph Morgan). Je docela možné, že Caroline bude cestovat do New Orleans, aby navštívila Klause nebo – s větší pravděpodobností – to bude mít co dělat s jeho dcerou Hope Mikaelson, která se ve finále čtvrté série TO dostala do Salvatore školy.

The Vampire Diaries — „The Downward Spiral“ — Image Number: VD616a_056.jpg — Pictured: Candice Accola as Caroline — Photo: Guy D’Alema/The CW — © 2015 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Když The Vampire Diaries (Upíří Deníky) skončilo, Caroline zcela změnila svůj život a nechala na počest Stefana (Paul Wesley) postavit školu pro nadpřirozeně nadané jako jsou její dcery nebo právě Hope.

Pro některé fanoušky to je také radost z pohledu Klaroline. Má tak Klaroline šanci? Zatím nepadlo slovo o tom, zda se Caroline zdrží na několik epizod, nebo jenom jednu.

Pátá série tak odstartuje po velkém časovém skoku, s novou hereckou rolí Hope, kterou bude hrát 17-letá herečka, Danielle Rose Russell. A s ní přichází i Candice King. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz