Občanská válka začíná! To nám hlásá nejnovější promo k chystanému velkofilmu na motivy jednoho z nejúspěšnějších komiksů všech dob – Captain America: Civil War. A nebyli by to Marvel Studios, aby nám na závěr neukázali něco moc zajímavého.

Steve a Bucky opět spolu!

Je jisté, že v Občanské válce půjde především o to, aby Steve přiměl Buckyho k tomu, aby si vzpomněl na to, kým ve skutečnosti je. V traileru je několikrát vidět, jak k Buckymu Steve přistupuje a nakonec samozřejmě Bucky dostane rozum a znovu se se Stevem spojí v boji za svou pravdu.

Tony versus Steve!

Když se na scénu dostane Tony Stark, je cítit napětí. Obhajoba zákona o registraci superhrdinů je pro Tonyho logická, avšak Steve má naprosto jiný názor. Tak se musí dva blízcí kamarádi rozdělit a každý bojovat za svou část pravdy a logiky. Na konci traileru pak sledujeme, jak Tony dostává na frak od Buckyho a Stevea.

Složení týmů

V traileru je možné si udělat velmi dobrou představu o konečném složení obou týmů (i když některé ohlášené postavy chyběly). Důraz je kladen především na Kapitánovu skupinu, ze které je vidět Falcon, Bucky, Scarlet Witch a Hawkeye. Na Tonyho straně potom vidíme především War Machinea, Black Panthera a podle úvodu traileru snad i Black Widow.

Kde je zbytek?

Pokud vezmeme v úvahu dřívější promo obrázky obou týmů, stále nám něco v traileru chybí. Kde je ohlášený Ant-Man? S jistotou víme, že takový Thor se ve filmu neobjeví (chystá se totiž objasnit záhadu kolem kamenů nekonečna a musí zastavit Ragnarok) a to stejné je možné říct i o Hulkovi (údajně se přidá ke Thorovi a malinká jiskra naděje je i u Strážců Galaxie 2). Kde je Vision, kde Spider-man a kde je agentka Carterová? Rumlow se stává Crossbonesem a nakonec se opravdu můžeme těšit na to, že režisérské duo bratrů Russových nám naservíruje hodně podobný zážitek, jako ve Winter Soldierovi. Nezbývá nic jiného, než se těšit.

TRAILER:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz